Wygrywamy z LKS Woszczyce

W okrojonym składzie wygrywamy mecz z rewelacją tej rundy w klasie A LKS Woszczyce 5-1 (0-0) po bramkach Czupryny 2 (54 i 82 min), Roszaka (75 i 78 min) oraz Cibora (67 min).

Mecz wygrany jednak wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. JUWe zameldowało się w Suszcu w 12 zawodników i zagrało bardzo konsekwentnie. W pierwszej połowie meczu bardziej aktywną drużyną byli gospodarze jednak groźniejsze sytuacje stwarzało JUWe. W drugiej połowie dzięki rewelacyjnej skuteczności i bardzo szybkiej grze szczególnie w grze z kontrataku strzelamy 5 goli i wygrywamy wysoko. Przedstawiamy przebieg meczu:

2` - Gąsior znajduje się w sytuacji w polu bramkowym lecz na posterunku jest bramkarz gospodarzy.

3` - rzut rożny, do wybitej piłki dochodzi Czupryna i strzela kilka centymetrów obok lewego słupka bramki

7` - groźna akcja Woszczyc lecz strzał napastnika leci wysoko nad bramką Bronkowskiego

15` - przewagę w polu osiągają gospodarze, którzy próbują atakować prawą i lewą stroną jednak ich strzały są blokowane lub niecelne

32` - szybka akcja prawą stroną Puty jednak jego wrzutkę wychwytuje bramkarz

38` - tracimy piłkę na środku boiska, gospodarze ruszają z szybka kontrą jednak do obrony wraca Frąckowiak i odbiera piłkę wślizgiem zawodnikowi wychodzącemu do sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem

43` - najlepsza sytuacja na zdobycie gola dla JUWe.Szymon Woźniak otrzymuje na 30 metrze prostopadła piłkę, z którą rusza do sytuacji sam na sam z bramkarzem,jednak w końcowej fazie w polu karnym piłka mu odskakuje i strzał trafia tylko w boczna siatkę.

45` - koniec pierwszej połowy przy stanie 0-0.

46` druga połowę obydwie drużyna zaczynają od walki na boisku o każdą piłkę.

54` - gool dla JUWe. Po rzucie rożnym w polu karnym piłkę otrzymuje Czupryna i po szybkim zwodzie umieszcza piłkę w bramce strzałem obok słupka z 15 metra.

60` - Po szybkiej grze do sytuacji sam na sam wychodzi Czupryna jednak podanie do Gąsiora jest niecelne i akcja stuprocentowa przepada.

67` - gool dla JUWe. szybka kontra JUWe lewą strona. Do prostopadłej piłki wychodzi Sz. Woźniak zagrywa do Gąsiora, który jest faulowany w polu karnym. Skutecznym egzekutorem karnego jest Cibor, który zdobywa gola strzałem przy słupku.

75` - gool dla JUWe. Rzut rożny dla JUWe wykonuje Puto, Roszak zbiega na krótki słupek bramki i strzałem głową podwyższa prowadzenie na 3-0.

77` - gool dla Woszczyc. Po rzucie wolnym na 25 metrze podanie w pole karne, próba nieudana wybicia przez naszych obrońców, piłka spada pod nogi zawodnika gospodarzy,który strzałem obok bramkarza zdobywa gola.

78` - gool dla JUWe. Błyskawiczna odpowiedź naszej drużyny. Ponownie szybka kontra w wykonaniu Sz. Woźniaka, który jest faulowany na wysokości narożnika pola karnego. Wrzutkę Frąckowiaka na długi słupek zamyka Roszak i wciska piłkę do bramki obok bramkarza.

80` - zmiana w JUWe, za Szymona Woźniaka wchodzi brat Jakub Woźniak

82` - gool dla JUWe. Gospodarze naciskają na naszą bramkę, piłke przyjmuje bramkarz Bronkowski, wybija prostopadle w kierunku naszych napastników, na 40 metrze piłkę przejmuje Czupryna i strzałem z 35 metrów nad bramkarzem strzela 5 gola.

84` - gospodarze starają się strzelić jeszcze jednego gola, jednak dobrze w tym meczu broni Bronkowski.

90` - sędzia dolicza 3 minuty, po których kończy zawody i wygrywamy na trudnym boisku w Suszczu.

Odnosimy najwyższe zwycięstwo w tej rundzie z jedną z najlepszych drużyn w tej lidze. Zawodnicy JUWe zagrali bardzo konsekwentnie w defensywie, skutecznie w ataku. Zawodnikiem meczu uznano Mateusza Roszaka, za zdobycie dwóch bardzo ważnych goli, które odebrały ochotę do gry gospodarzom. Za tydzień w sobotę o 14 ostatni mecz tej rundy na własnym boisku z Leśnikiem Kobiór i oby tylko w nasze szeregi nie wkradło się rozluźnienie, bo ten mecz trzeba wygrać,bo liderzy jak na razie nie tracą punktów.